Abşeron Logistika Mərkəzi “Beynəlxalq Qida və Aqrar Biznes Forum-Sərgi”də sponsor qismində iştirak edib
10.12.2025
“Beynəlxalq Qida və Aqrar Biznes Forum-Sərgi”də sponsor qismində iştirak edən Abşeron Logistika Mərkəzi yeni layihəsi olan “Biznes Park Abşeron” Özəl Sənaye Məhəlləsinin təqdimatını həyata keçirib.
Təqdimat zamanı rezidentlər üçün nəzərdə tutulan güzəştlər, imtiyazlar və geniş fəaliyyət imkanları haqqında ətraflı məlumat verilib. Forum iştirakçılarına həmçinin sənaye mühitinin inkişafı və biznes proseslərinin optimallaşdırılması istiqamətində görülən işlər təqdim olunub.
Qeyd edək ki, “Biznes Park Abşeron” Özəl Sənaye Məhəlləsinin əsas məqsədi ölkədə sənaye ekosisteminin gücləndirilməsi, innovativ texnologiyaların tətbiqinin təşviqi və sahibkarlara yüksək səmərəliliklə fəaliyyət göstərə biləcəkləri funksional biznes mühitinin yaradılmasıdır.

Absheron Logistics Center participated as a sponsor in the “International Food and Agribusiness Forum-Exhibition”
10.12.2025
At the “International Food and Agribusiness Forum-Exhibition,” the Absheron Logistics Center, participating as a sponsor, presented its new project, the “Business Park Absheron” Private Industrial Zone.
During the presentation, detailed information was provided about the incentives, privileges, and extensive operational opportunities offered to residents. Forum participants were also presented about the ongoing efforts aimed at developing the industrial environment and optimizing business processes.
It should be noted that the main purpose of the “Business Park Absheron” Private Industrial Zone is to strengthen the country’s industrial ecosystem, promote the application of innovative technologies, and create a functional business environment where entrepreneurs can operate with high efficiency.